OTA YHTEYTTÄ

miten voimme auttaa?

Ilmastointiosasto

Rasmus Tiainen

040 186 6467
rasmus.tiainen@ilmatuote.fi

Mika Ristimäki

044 709 5720
mika.ristimaki@ilmatuote.fi

Tania Mahkonen

044 491 0490
tania.mahkonen@ilmatuote.fi

Putkiosasto

Tomi Vavuli

040 575 8426
tomi.vavuli@ilmatuote.fi

Jonas Malinen

044 754 6871
jonas.malinen@ilmatuote.fi

Arsi Salo

040 088 8644
arsi.salo@ilmatuote.fi

Huolto-osasto

Marco Koskinen

044 774 3499
marco.koskinen@ilmatuote.fi

Ilmanvaihtokanavien puhdistus

Patrik Lehtonen

044 717 0665
patrik.lehtonen@ilmatuote.fi

Taloushallinto

Minna Lundelin

040 729 1407
minna.lundelin@ilmatuote.fi

LÄHETÄ MEILLE VIESTIÄ

Laskutustiedot:

Verkkolaskutusosoite: 003722333666
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Mikäli käytössänne on paperilaskutus, pyydämme teitä lähettämään laskut osoitteeseen:

Ilmatuote Oy
003722333666
PL 908
02066 DOCUSCAN